İşletme Kooperatiflerinde Sosyal Tesis Kiracıları Ortak olabilir mi ?

Kooperatif Ana sözleşmesinin ortaklık şartları başlıklı 10.maddesine istinaden sosyal tesislerde kira akdine istinaden yer alan ve mülkiyet hakkı bulunmayan kiracılar işletme kooperatifine ortak olabilir mi ?

Konu ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

info@ozmconsultancy.com

View story at Medium.com

The post İşletme Kooperatiflerinde Sosyal Tesis Kiracıları Ortak olabilir mi ? appeared first on Kooperatif Danışmanı Mali Müşavir Kemal ÖZMEN.

Powered by WPeMatico